ATİK ELEKTRONİK 0216 455 84 17

Atik Elektronik Panasonic Servisi


Atik Elektronik Panasonic İstanbul Ataşehir servisi olarak,

 • Panasonic HD ve Full HD Plazma televizyonlar,
 • Panasonic LCD TV ve monitör,
 • Panasonic LED TV ve Projeksiyon
 • Panasonic Ev sinema sistemleri
 • Panasonic DVD ürünleri
 • Panasonic HD kamera
 • Panasonic Laptop ve Bilgisayar
 • Panasonic Beyaz eşyalarınızda

Karşınıza çıkabilecek teknik sorunları çözmek ve sizlere Panasonic Teknik Servisi olarak hizmet etmekteyiz.

Panasonic Servisi

TV ya da televizyonlar, bir vericiden elektromanyetik dalga şeklinde yayınlanan ses ve görüntülerin, hoparlörlü ve ekranlı elektronik alıcılar vasıtasıyla tekrardan ses ve görüntüye çevirmesini sağlayan haberleşme sistemidir.

Atik Elektronik Panasonic Teknik Servisi, Panasonic 4K, 8K, Panasonic HD ve Full HD plazma televizyonlar, Panasonic LCD TV ve monitör, Panasonic LED TV ve projeksiyon, Panasonic Ev sinema sistemleri, Panasonic DVD ürünleri, Panasonic HD kamera ve Panasonic beyaz eşyalarınızda karşınıza çıkabilecek her türlü Panasonic teknik servis ihtiyacını gidermek için çalışmaktayız. 
Online Panasonic Servisi

Panasonic Televizyon Servisi

Panasonic HD ve Full HD plazma televizyonlar, Panasonic LCD TV ve monitör, Panasonic LED TV, projeksiyon ve ev sinema sistemlerinin çalışma işlevinde fark ettiğiniz en ufak bir sorunun arkasında mutlaka teknik servis hizmeti almanız gereken bir teknik sorun bulunmaktadır. Bu durumlarda mutlaka bir Panasonic teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Biz Atik Elektronik Panasonic servisi olarak, servis çağırmadan önce;

 • 1) Evinizin otomat sigortalarını
 • 2) Panasonic televizyonunuzun ya da Panasonic beyaz eşyanızın fişinin takılı olduğu prizi ve uzatma kablolarını,
 • 3) Panasonic televizyonunuza ya da Panasonic beyaz eşyanıza gelen elektrik bağlantısını

Kontrol etmenizi şiddetle önermekteyiz. Panasonic televizyonunuzla ilgili karşınıza çıkabilecek arıza, dikkate alınmadığı takdirde sizin için daha ekonomik olmayan durumlarla karşılamanıza yol açabilir. Lütfen bunları dikkate alınız ve mutlaka Panasonic yetkili teknik servisine başvurunuz. Özellikle Elektrik bağlantısıyla ilgili sıkıntılar kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Televizyonunuzun bakımına da önem vermelisiniz. Televizyonunuzu temizlerken sulu bezler kullanmamalısınız. Televizyonunuzun üzerine örtü ve benzeri eşyalar konulmamalıdır. Bu televizyonunuzun fanını etkilediğinden ısınmasına sebep olacaktır.

Panasonic Televizyon Tamiri
0216 455 84 17

Atik Elektronik, Panasonic televizyonunuz için bakım, onarım, tamir, teknik arızalar, parça değişimi ve servis hizmetleri sunmaktadır. Atik Elektronik Panasonic İstanbul Ataşehir Servisi, profesyonel çalışan uzman ekibiyle, İstanbul'un her bölgesinde 7 gün 24 saat kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. 
Atik Elektronik Panasonic İstanbul Ataşehir Servisi, kaliteli bir yaşam diler.