ATİK ELEKTRONİK 0216 455 84 17

Atik Elektronik Arçelik Servisi


Atik Elektronik Arçelik İstanbul Ataşehir servisi olarak,

 • Arçelik HD ve Full HD Plazma televizyonlar,
 • Arçelik LCD TV ve monitör,
 • Arçelik LED TV ve Projeksiyon
 • Arçelik Ev sinema sistemleri
 • Arçelik DVD ürünleri
 • Arçelik HD kamera
 • Arçelik Laptop ve Bilgisayar
 • Arçelik Beyaz eşyalarınızda

Karşınıza çıkabilecek teknik sorunları çözmek ve sizlere Arçelik Teknik Servisi olarak hizmet etmekteyiz.

Arçelik Servisi

TV ya da televizyonlar, bir vericiden elektromanyetik dalga şeklinde yayınlanan ses ve görüntülerin, hoparlörlü ve ekranlı elektronik alıcılar vasıtasıyla tekrardan ses ve görüntüye çevirmesini sağlayan haberleşme sistemidir.

Atik Elektronik Arçelik Teknik Servisi, Arçelik 4K, 8K, Arçelik HD ve Full HD plazma televizyonlar, Arçelik LCD TV ve monitör, Arçelik LED TV ve projeksiyon, Arçelik Ev sinema sistemleri, Arçelik DVD ürünleri, Arçelik HD kamera ve Arçelik beyaz eşyalarınızda karşınıza çıkabilecek her türlü Arçelik teknik servis ihtiyacını gidermek için çalışmaktayız. 
Online Arçelik Servisi

Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik HD ve Full HD plazma televizyonlar, Arçelik LCD TV ve monitör, Arçelik LED TV, projeksiyon ve ev sinema sistemlerinin çalışma işlevinde fark ettiğiniz en ufak bir sorunun arkasında mutlaka teknik servis hizmeti almanız gereken bir teknik sorun bulunmaktadır. Bu durumlarda mutlaka bir Arçelik teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Biz Atik Elektronik Arçelik servisi olarak, servis çağırmadan önce;

 • 1) Evinizin otomat sigortalarını
 • 2) Arçelik televizyonunuzun ya da Arçelik beyaz eşyanızın fişinin takılı olduğu prizi ve uzatma kablolarını,
 • 3) Arçelik televizyonunuza ya da Arçelik beyaz eşyanıza gelen elektrik bağlantısını

Kontrol etmenizi şiddetle önermekteyiz. Arçelik televizyonunuzla ilgili karşınıza çıkabilecek arıza, dikkate alınmadığı takdirde sizin için daha ekonomik olmayan durumlarla karşılamanıza yol açabilir. Lütfen bunları dikkate alınız ve mutlaka Arçelik yetkili teknik servisine başvurunuz. Özellikle Elektrik bağlantısıyla ilgili sıkıntılar kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Televizyonunuzun bakımına da önem vermelisiniz. Televizyonunuzu temizlerken sulu bezler kullanmamalısınız. Televizyonunuzun üzerine örtü ve benzeri eşyalar konulmamalıdır. Bu televizyonunuzun fanını etkilediğinden ısınmasına sebep olacaktır.

Arçelik Televizyon Tamiri
0216 455 84 17

Atik Elektronik, Arçelik televizyonunuz için bakım, onarım, tamir, teknik arızalar, parça değişimi ve servis hizmetleri sunmaktadır. Atik Elektronik Arçelik İstanbul Ataşehir Servisi, profesyonel çalışan uzman ekibiyle, İstanbul'un her bölgesinde 7 gün 24 saat kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. 
Atik Elektronik Arçelik İstanbul Ataşehir Servisi, kaliteli bir yaşam diler.