ATİK ELEKTRONİK 0216 455 84 17

Atik Elektronik Vestel Servisi


Atik Elektronik Vestel İstanbul Ataşehir servisi olarak,

 • Vestel HD ve Full HD Plazma televizyonlar,
 • Vestel LCD TV ve monitör,
 • Vestel LED TV ve Projeksiyon
 • Vestel Ev sinema sistemleri
 • Vestel DVD ürünleri
 • Vestel HD kamera
 • Vestel Laptop ve Bilgisayar
 • Vestel Beyaz eşyalarınızda

Karşınıza çıkabilecek teknik sorunları çözmek ve sizlere Vestel Teknik Servisi olarak hizmet etmekteyiz.

Vestel Servisi

TV ya da televizyonlar, bir vericiden elektromanyetik dalga şeklinde yayınlanan ses ve görüntülerin, hoparlörlü ve ekranlı elektronik alıcılar vasıtasıyla tekrardan ses ve görüntüye çevirmesini sağlayan haberleşme sistemidir.

Atik Elektronik Vestel Teknik Servisi, Vestel 4K, 8K, Vestel HD ve Full HD plazma televizyonlar, Vestel LCD TV ve monitör, Vestel LED TV ve projeksiyon, Vestel Ev sinema sistemleri, Vestel DVD ürünleri, Vestel HD kamera ve Vestel beyaz eşyalarınızda karşınıza çıkabilecek her türlü Vestel teknik servis ihtiyacını gidermek için çalışmaktayız. 
Online Vestel Servisi

Vestel Televizyon Servisi

Vestel HD ve Full HD plazma televizyonlar, Vestel LCD TV ve monitör, Vestel LED TV, projeksiyon ve ev sinema sistemlerinin çalışma işlevinde fark ettiğiniz en ufak bir sorunun arkasında mutlaka teknik servis hizmeti almanız gereken bir teknik sorun bulunmaktadır. Bu durumlarda mutlaka bir Vestel teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Biz Atik Elektronik Vestel servisi olarak, servis çağırmadan önce;

 • 1) Evinizin otomat sigortalarını
 • 2) Vestel televizyonunuzun ya da Vestel beyaz eşyanızın fişinin takılı olduğu prizi ve uzatma kablolarını,
 • 3) Vestel televizyonunuza ya da Vestel beyaz eşyanıza gelen elektrik bağlantısını

Kontrol etmenizi şiddetle önermekteyiz. Vestel televizyonunuzla ilgili karşınıza çıkabilecek arıza, dikkate alınmadığı takdirde sizin için daha ekonomik olmayan durumlarla karşılamanıza yol açabilir. Lütfen bunları dikkate alınız ve mutlaka Vestel yetkili teknik servisine başvurunuz. Özellikle Elektrik bağlantısıyla ilgili sıkıntılar kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Televizyonunuzun bakımına da önem vermelisiniz. Televizyonunuzu temizlerken sulu bezler kullanmamalısınız. Televizyonunuzun üzerine örtü ve benzeri eşyalar konulmamalıdır. Bu televizyonunuzun fanını etkilediğinden ısınmasına sebep olacaktır.

Vestel Televizyon Tamiri
0216 455 84 17

Atik Elektronik, Vestel televizyonunuz için bakım, onarım, tamir, teknik arızalar, parça değişimi ve servis hizmetleri sunmaktadır. Atik Elektronik Vestel İstanbul Ataşehir Servisi, profesyonel çalışan uzman ekibiyle, İstanbul'un her bölgesinde 7 gün 24 saat kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. 
Atik Elektronik Vestel İstanbul Ataşehir Servisi, kaliteli bir yaşam diler.