ATİK ELEKTRONİK 0216 455 84 17

Atik Elektronik Toshiba Servisi


Atik Elektronik Toshiba İstanbul Ataşehir servisi olarak,

 • Toshiba HD ve Full HD Plazma televizyonlar,
 • Toshiba LCD TV ve monitör,
 • Toshiba LED TV ve Projeksiyon
 • Toshiba Ev sinema sistemleri
 • Toshiba DVD ürünleri
 • Toshiba HD kamera
 • Toshiba Laptop ve Bilgisayar
 • Toshiba Beyaz eşyalarınızda

Karşınıza çıkabilecek teknik sorunları çözmek ve sizlere Toshiba Teknik Servisi olarak hizmet etmekteyiz.

Toshiba Servisi

TV ya da televizyonlar, bir vericiden elektromanyetik dalga şeklinde yayınlanan ses ve görüntülerin, hoparlörlü ve ekranlı elektronik alıcılar vasıtasıyla tekrardan ses ve görüntüye çevirmesini sağlayan haberleşme sistemidir.

Atik Elektronik Toshiba Teknik Servisi, Toshiba 4K, 8K, Toshiba HD ve Full HD plazma televizyonlar, Toshiba LCD TV ve monitör, Toshiba LED TV ve projeksiyon, Toshiba Ev sinema sistemleri, Toshiba DVD ürünleri, Toshiba HD kamera ve Toshiba beyaz eşyalarınızda karşınıza çıkabilecek her türlü Toshiba teknik servis ihtiyacını gidermek için çalışmaktayız. 
Online Toshiba Servisi

Toshiba Televizyon Servisi

Toshiba HD ve Full HD plazma televizyonlar, Toshiba LCD TV ve monitör, Toshiba LED TV, projeksiyon ve ev sinema sistemlerinin çalışma işlevinde fark ettiğiniz en ufak bir sorunun arkasında mutlaka teknik servis hizmeti almanız gereken bir teknik sorun bulunmaktadır. Bu durumlarda mutlaka bir Toshiba teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Biz Atik Elektronik Toshiba servisi olarak, servis çağırmadan önce;

 • 1) Evinizin otomat sigortalarını
 • 2) Toshiba televizyonunuzun ya da Toshiba beyaz eşyanızın fişinin takılı olduğu prizi ve uzatma kablolarını,
 • 3) Toshiba televizyonunuza ya da Toshiba beyaz eşyanıza gelen elektrik bağlantısını

Kontrol etmenizi şiddetle önermekteyiz. Toshiba televizyonunuzla ilgili karşınıza çıkabilecek arıza, dikkate alınmadığı takdirde sizin için daha ekonomik olmayan durumlarla karşılamanıza yol açabilir. Lütfen bunları dikkate alınız ve mutlaka Toshiba yetkili teknik servisine başvurunuz. Özellikle Elektrik bağlantısıyla ilgili sıkıntılar kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Televizyonunuzun bakımına da önem vermelisiniz. Televizyonunuzu temizlerken sulu bezler kullanmamalısınız. Televizyonunuzun üzerine örtü ve benzeri eşyalar konulmamalıdır. Bu televizyonunuzun fanını etkilediğinden ısınmasına sebep olacaktır.

Toshiba Televizyon Tamiri
0216 455 84 17

Atik Elektronik, Toshiba televizyonunuz için bakım, onarım, tamir, teknik arızalar, parça değişimi ve servis hizmetleri sunmaktadır. Atik Elektronik Toshiba İstanbul Ataşehir Servisi, profesyonel çalışan uzman ekibiyle, İstanbul'un her bölgesinde 7 gün 24 saat kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. 
Atik Elektronik Toshiba İstanbul Ataşehir Servisi, kaliteli bir yaşam diler.