ATİK ELEKTRONİK 0216 455 84 17

Atik Elektronik Ataşehir Sony Servisi


Atik Elektronik Sony İstanbul Ataşehir servisi olarak,

 • Sony HD ve Full HD Plazma televizyonlar,
 • Sony LCD TV ve monitör,
 • Sony LED TV ve Projeksiyon
 • Sony Ev sinema sistemleri
 • Sony DVD ürünleri
 • Sony HD kamera
 • Sony Laptop ve Bilgisayar
 • Sony Beyaz eşyalarınızda

Karşınıza çıkabilecek teknik sorunları çözmek ve sizlere Ataşehir Sony Teknik Servisi olarak hizmet etmekteyiz.

Ataşehir Sony Servisi

TV ya da televizyonlar, bir vericiden elektromanyetik dalga şeklinde yayınlanan ses ve görüntülerin, hoparlörlü ve ekranlı elektronik alıcılar vasıtasıyla tekrardan ses ve görüntüye çevirmesini sağlayan haberleşme sistemidir.

Atik Elektronik Ataşehir Sony Teknik Servisi, Sony 4K, 8K, Sony HD ve Full HD plazma televizyonlar, Sony LCD TV ve monitör, Sony LED TV ve projeksiyon, Sony Ev sinema sistemleri, Sony DVD ürünleri, Sony HD kamera ve Sony beyaz eşyalarınızda karşınıza çıkabilecek her türlü Sony teknik servis ihtiyacını gidermek için çalışmaktayız. 
Online Ataşehir Sony Servisi

Sony Televizyon Servisi

Sony HD ve Full HD plazma televizyonlar, Sony LCD TV ve monitör, Sony LED TV, projeksiyon ve ev sinema sistemlerinin çalışma işlevinde fark ettiğiniz en ufak bir sorunun arkasında mutlaka teknik servis hizmeti almanız gereken bir teknik sorun bulunmaktadır. Bu durumlarda mutlaka bir Sony teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Biz Atik Elektronik Sony servisi olarak, servis çağırmadan önce;

 • 1) Evinizin otomat sigortalarını
 • 2) Sony televizyonunuzun ya da Sony beyaz eşyanızın fişinin takılı olduğu prizi ve uzatma kablolarını,
 • 3) Sony televizyonunuza ya da Sony beyaz eşyanıza gelen elektrik bağlantısını

Kontrol etmenizi şiddetle önermekteyiz. Sony televizyonunuzla ilgili karşınıza çıkabilecek arıza, dikkate alınmadığı takdirde sizin için daha ekonomik olmayan durumlarla karşılamanıza yol açabilir. Lütfen bunları dikkate alınız ve mutlaka Sony yetkili teknik servisine başvurunuz. Özellikle Elektrik bağlantısıyla ilgili sıkıntılar kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Televizyonunuzun bakımına da önem vermelisiniz. Televizyonunuzu temizlerken sulu bezler kullanmamalısınız. Televizyonunuzun üzerine örtü ve benzeri eşyalar konulmamalıdır. Bu televizyonunuzun fanını etkilediğinden ısınmasına sebep olacaktır.

Ataşehir Sony Televizyon Tamiri
0216 455 84 17

Atik Elektronik, Sony televizyonunuz için bakım, onarım, tamir, teknik arızalar, parça değişimi ve servis hizmetleri sunmaktadır. Atik Elektronik Sony İstanbul Ataşehir Sony Servisi, profesyonel çalışan uzman ekibiyle, İstanbul'un her bölgesinde 7 gün 24 saat kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. 
Atik Elektronik Sony İstanbul Ataşehir Servisi, kaliteli bir yaşam diler.