ATİK ELEKTRONİK 0216 455 84 17

Atik Elektronik Küçükyalı Samsung Servisi


Atik Elektronik Samsung İstanbul Küçükyalı servisi olarak,

 • Samsung HD ve Full HD Plazma televizyonlar,
 • Samsung LCD TV ve monitör,
 • Samsung LED TV ve Projeksiyon
 • Samsung Ev sinema sistemleri
 • Samsung DVD ürünleri
 • Samsung HD kamera
 • Samsung Laptop ve Bilgisayar
 • Samsung Beyaz eşyalarınızda

Karşınıza çıkabilecek teknik sorunları çözmek ve sizlere Küçükyalı Samsung Teknik Servisi olarak hizmet etmekteyiz.

Küçükyalı Samsung Servisi

TV ya da televizyonlar, bir vericiden elektromanyetik dalga şeklinde yayınlanan ses ve görüntülerin, hoparlörlü ve ekranlı elektronik alıcılar vasıtasıyla tekrardan ses ve görüntüye çevirmesini sağlayan haberleşme sistemidir.

Atik Elektronik Küçükyalı Samsung Teknik Servisi, Samsung 4K, 8K, Samsung HD ve Full HD plazma televizyonlar, Samsung LCD TV ve monitör, Samsung LED TV ve projeksiyon, Samsung Ev sinema sistemleri, Samsung DVD ürünleri, Samsung HD kamera ve Samsung beyaz eşyalarınızda karşınıza çıkabilecek her türlü Samsung teknik servis ihtiyacını gidermek için çalışmaktayız. 
Online Küçükyalı Samsung Servisi

Samsung Televizyon Servisi

Samsung HD ve Full HD plazma televizyonlar, Samsung LCD TV ve monitör, Samsung LED TV, projeksiyon ve ev sinema sistemlerinin çalışma işlevinde fark ettiğiniz en ufak bir sorunun arkasında mutlaka teknik servis hizmeti almanız gereken bir teknik sorun bulunmaktadır. Bu durumlarda mutlaka bir Samsung teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Biz Atik Elektronik Samsung servisi olarak, servis çağırmadan önce;

 • 1) Evinizin otomat sigortalarını
 • 2) Samsung televizyonunuzun ya da Samsung beyaz eşyanızın fişinin takılı olduğu prizi ve uzatma kablolarını,
 • 3) Samsung televizyonunuza ya da Samsung beyaz eşyanıza gelen elektrik bağlantısını

Kontrol etmenizi şiddetle önermekteyiz. Samsung televizyonunuzla ilgili karşınıza çıkabilecek arıza, dikkate alınmadığı takdirde sizin için daha ekonomik olmayan durumlarla karşılamanıza yol açabilir. Lütfen bunları dikkate alınız ve mutlaka Samsung yetkili teknik servisine başvurunuz. Özellikle Elektrik bağlantısıyla ilgili sıkıntılar kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Televizyonunuzun bakımına da önem vermelisiniz. Televizyonunuzu temizlerken sulu bezler kullanmamalısınız. Televizyonunuzun üzerine örtü ve benzeri eşyalar konulmamalıdır. Bu televizyonunuzun fanını etkilediğinden ısınmasına sebep olacaktır.

Küçükyalı Samsung Televizyon Tamiri
0216 455 84 17

Atik Elektronik, Samsung televizyonunuz için bakım, onarım, tamir, teknik arızalar, parça değişimi ve servis hizmetleri sunmaktadır. Atik Elektronik Samsung İstanbul Küçükyalı Samsung Servisi, profesyonel çalışan uzman ekibiyle, İstanbul'un her bölgesinde 7 gün 24 saat kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. 
Atik Elektronik Samsung İstanbul Küçükyalı Servisi, kaliteli bir yaşam diler.